Good people give good vibes.

Good people give good vibes.

Vi som jobbar här är pionjärer – vi brinner för att ta svensk kafékultur till nästa nivå.

Alla är vi individer med öppna, starka personligheter. Och därför är alla olika. Det vi har gemensamt är kreativitet och passion för Café Libas matkultur – svensk och orientalisk. Klassisk fika och spännande nyheter finns alltid på menyn!

Det är passionen som är det viktiga. Produktkunskaper kan man skaffa sig om det finns en helhjärtad inställning.

Adel Saseli
Store Manager - Gamlestaden
Telefon: 031 - 303 47 02
E-post: adel@cafeliba.se
Anne Thorneus
Accountancy & Finance
Berit Bergström
Quality & Food Safety Manager
Telefon: 031-43 45 80
E-post: berit@liba.se
Eliane Fadel
Marketing Manager
Telefon: 031-30 34 772
E-post: eliane@liba.se
Elias Fadel
VD
Telefon: 031-30 34 775
E-post: elias@liba.se
Francois Mokh
Food Production Supervisor
Louise Severinsson
Social Media Coordinator
Telefon: 031-43 45 80
E-post: louise@liba.se
Nasif Fadel
Founder
Telefon: 031-30 34 771
E-post: nasif@liba.se
Rola Fadel
Executive Administration Manager
Telefon: 031-30 34 776
E-post: rola@liba.se
Sargina Daoud
Quality & Food Safety Coordinator
Telefon: 031-30 34 770
E-post: sargina@liba.se
Stephanie Fadel
Graphic & Digital Designer
Telefon: 031-43 45 80
E-post: stephanie@liba.se
Thomas Blomqvist
Production Manager
Telefon: 031 - 303 47 01
E-post: thomas@liba.se
Tobias Larsson
Quality & Food Safety Coordinator
Telefon: 031-43 45 80
E-post: tobias@liba.se
Ziryan Fathulla
Store Manager - Frölunda Torg
Telefon: 076 060 64 04
E-post: ziryan@cafeliba.se